דיקור סיני

הרפואה הסינית היא רפואה הוליסטית בת 2500 שנה לפחות, המשתמשת בדיקור צמחי מרפא ותזונה כדי לרפא ולמנוע מחלות. אנרגיית החיים הנקראת " צ'י ", היא זו שמפעילה את המערכת. כאשר יש מספיק צ'י ודם, והם פועלים באיזון והרמוניה, יש שגשוג בריאות  ושפע. לכל איבר יש ערוץ משלו, בו זורם הצ'י המיוחד שלו-אשר מבצע תפקודים פיזיים רגשיים ומנטליים כאחד. על הערוצים נמצאות נקודות הדיקור-כאשר לכל נקודה יכולות השפעה ייחודיות-בהתאם לערוץ, המיקום והניסיון הקליני שהצטבר.

כאשר מטופל מגיע אליי-ראשית נערכת אבחנה. בתשאול אני אוסף את כל המידע שהמטופל מספר לי-ומתחיל להבין היכן חוסר האיזון ומה טבעו. בדיקת הדופק והלשון מספקת לי מידע מעמיק שמחדד וקובע את האבחנה. בהתאם לאבחנה נבחרות נקודות הדיקור בהם אשתמש, וכל טיפול מחדש בודקים את ההתקדמות, את מצב הדופק והלשון כדי לוודא שהטיפול משפיע. לעיתים הטיפול ילווה בצמחי מרפא, והנחיות נוספות (תזונה, מתיחות וספורט, תרגילי נשימות…) כדי לתמוך ולעודד את הריפוי.

תפקידי כמטפל הוא כפול-בטווח הקצר לטפל במחלה ולהניע תהליך של ריפוי, ובטווח הארוך לעזור למטופל לשנות את אורח חייו כדי למנוע את הישנות המחלה. שינוי אורח החיים הוא מרכיב חשוב בשימור ההצלחה הטיפולית. בין אם מדובר על תרגילים לחיזוק והגמשת הגוף, שינויים בתזונה או מרכיבים אחרים-מי שרוצה להיות ולהישאר בריא ישקיע מאמץ בכך. אף טיפול אינו מהווה תחליף לאורח חיים נכון ובריא בטווח הארוך.

חייגו אליי לכל שאלה נוספת: 052-3873340

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support