המלצות

דני שלום,

לאורך תקופה ארוכה (לפני שהגעתי אליך) סבלתי מכאבי גב כחלק נלווה וקבוע בחיי, עקב שני פריצות דיסק בגב התחתון. הגעתי אליך לאחר חיפוש רצוף אחר מזור למכאובי, ולמרות הספקות שקיננו בי אני חייב לציין שהופתעתי לטובה.

כבר לאחר מספר טיפולים מועט מצבי השתפר לאין ערוך והשילוב של השיאצו עם הדיקור משפר את איכות חיי. הגב-שמקודם כאב כל הזמן כמעט ולא כואב. אני נוסע רבות במסגרת עבודתי, והיום אני מסיים ימי עבודה בלי כאבי גב כלל!!!

ברצוני להביע בפניך את הערכתי הרבה על הטיפול המקצועי בו אני זוכה. אני מודה לך על הטיפול האישי הרוגע שאתה מקרין, על אורך הרוח והאמפטיה שאני מקבל ממך. חשוב לי שתדע שהטיפול שלך שיפר באופן משמעותי את איכות חיי.

בברכה,

מני רוזנצויג

מני רוזנצויג

פריצת דיסק

דני שלום

הגעתי אליך כשהתחלתי לסבול מיתר לחץ דם, והרופאה המליצה לי להתחיל בטיפול תרופתי. קיבלתי המלצה לפנות אליך, ולנסות את הטיפול האלטרנטיבי. הגעתי אליך למרות שהייתי סקפטית, ולא האמנתי שהטיפול יניב תוצאות משמעותיות.

פגשתי דם אמין, מקצועי, בעל אוזן קשבת, שמשרה אוירה נינוחה וסובלנית. במהלך טיפולי שיאצו ומחטים ערכי לחץ הדם שלי ירדו באופן הדרגתי מ150-90 ל120-80. ערכי לחץ הדם שלי נמצאים היום בטווח הנורמה, ואיני זקוקה לטיפול תרופתי.

אני רואה את המקרה האישי שלי כסיפור הצלחה שלך, וממליצה בחום לפנות אליך. תודה על הטיפול המסור והמקצועי.

בתודה,

דליה רוטנברג-חיפה

דני

עברו חודשיים מאז הפכתי אמא להילה.מילות התודה נאמרות בליבי כל יום מחדש, וכעת אומרת לך דני תודה ענקית, על הטיפול המסור המקצועי והרגיש.

פניתי אליך בהמלצת חברה אחרי 3 הפלות רצופות בתקווה למצוא פתרון לבעייתי ולהצליח להחזיק הריון במשך 9 חודשים. לשמחתי הרבה הצלחת במשימה הכל כך משמעותית עבורי- הבאתי ילדה מתוקה לעולם.

לאורך כל הטיפול שילבת דיקור צמחי מרפא ושיאצו לפי צרכיי, תוך התייחסות למצבי הרפואי שכלל בדיקות דם הורמונים ועוד. היית מאוד מקצועי, מסביר וענית לשאלותיי בפירוט ובסבלנות רבה. נתת מקום למצבי הנפשי שהיה רצוף מתח וחרדה. תמכת בי והיית קשוב אליי באופן שאפשר לי להיות נינוחה וסומכת.

אני מודה לך על חודשי ההריון בהם הייתי בשמירת הריון, עם צירים מוקדמים, ואת הטיפולים המשכת אצלי בבית. אחרי הלידה עזרת לי בתחילת ההנקה להגביר ייצור חלב אם. אני מודה לך מאוד על הגמישות והזמינות הרבה עבורי. עזרת לי בתקופה קשה בחיי במקצועיות, באכפתיות, בנאמנות וברצון אמיתי לסייע.

ועל כך תודה תודה תודה!!

בהערכה רבה, רוית

רוית

הריון וגניקולוגיה

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support