דיקור לייזר לילדים

14 + 4 =

מחלות ילדים פוגעות באוצר היקר לנו מכל-בריאות ילדינו. רופא הילדים לא יודע לחזק את המערכת החיסונית, ברפואה סינית יש פתרונות לכך. החום עולה כל פעם שיוצאות שיניים-ניתן להתמודד עם זה. בין אם מדובר בדלקות אוזניים ובמניעת ניתוח כפתורים, באסטמה, בבעיות עור או במחלות חוזרות, אצלנו בקליניקת מרפא תמצאו פתרון. אני מטפל בילדים כבר 12 שנים, עם הצלחות רבות. השילוב של דיקור סיני יחד עם צמחי מרפא בעת הצורך מביא לתוצאות מצוינות במניעת מחלות ילדים.

הדיקור הסיני לילדים מתבצע אצלנו באמצעות מכשור לייזר קר מתקדם ובטוח, שמבטל את הצורך בדקירה-פעולה שילדים לא אוהבים. הפתרון שאנו מציעים הוא ייחודי לאזור חיפה, וכבר שנתיים וחצי ילדים באים אל הקליניקה שמחים, ויוצאים בריאים.

היכולת של הרפואה הסינית לטפל במחלות ילדים גבוהה, ומוכחת מחקרית. טיפלתי בהצלחה במקרים של אסטמה, דלקות אוזניים כרוניות, מחלות חוזרות בדרכי הנשימה, הרטבת לילה ויום, חרדות וכעסים, עצירות/שלשולים בתינוקות, ועוד. אשמח לעזור לילדכם להרגיש יותר טוב.

התקשרו 052-3873340 , ותתחילו לשפר את בריאות ילדכם עוד היום

או השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך יום אחד

 

 

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support