רפואת כאב סינית

כאב הוא בעיה נפוצה מאוד אשר אין לה פתרון יעיל ברפואה המערבית. כמומחה לטיפול בכאב אני משלב בקליניקה שיאצו ודיקור עם תוצאות מעולות. במהלך עבודתי במרפאת הכאב של קופ"ח מאוחדת לפני 17 שנים הבנתי שיש לי הצלחה רבה בטיפול בבעיות כאב, ומאז אני עוסק בכך. מעל 50 אחוז ממטופליי סובלים מכאב כתלונה עיקרית, וזה הצטבר לאלפי מטופלים במהלך השנים.

בבעיות כאב אורטופדיות, מצאתי שהשילוב בין דיקור לשיאצו יותר יעיל מאשר כל אחד מהם בנפרד. השיאצו מזין תומך ופותח את הרקמה הפיזית, והדיקור משחרר חסימות, מרגיע כאב ומשכך דלקת בצורה יעילה. יחד הם יוצרים שילוב מנצח בטיפול בבעיות כאב אורטופדיות. כל מטופל מקבל הנחיות למתיחות תנועה ותרגילי חיזוק בהתאם לצורך ולבעיה המוצגת. רוב בעיות הכאב היום נוצרות מדפוסי תנועה לקויים והיעדר גמישות, לכן תרגול זה הכרחי לשיפור המצב ותמיכה בטיפול.

בשנתיים האחרונות אני משלב לייזר קר בטיפול בבעיות כאב בשני אופנים. ראשית, לייזר קר הוכח מחקרית כיעיל בהפחתת כאב ושיכוך דלקת. לכן ייבאתי מכשיר יקר ומתקדם, המסוגל להקרין לייזר קר על פני שטחים גדולים יחסית ולטפל בבעיות כאב. בנוסף, בשנתיים האחרונות אני מטפל באמצעות גירוי נקודות דיקור בליזר קר-שיטה המחליפה דיקור, חוסכת את הכאב של המחט, ויעילה באותה המידה או יותר. נדרשת תוספת של 50 ש"ח לטיפול, אולם לחרדים ממחטים התוצאה שווה את זה בגדול.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support