דיקור בלייזר קר

הלייזר הקר נחקר מאז שנות השבעים ונמצא בעל תכונות מרפאות. שימושיו בעולם רבים ומגוונים, ואין לו תופעות לוואי או סיכונים ידועים. מדובר בלייזר=אור קוהרנטי באורך גל מוגדר, אבל ללא חום המלווה אור בד"כ. זוהי התכונה ההופכת אותו לבטוח מאוד לשימוש. אני משתמש בו בקליניקה מעל שלוש שנים בדיקור וטיפול מקומי, עם הצלחות רבות. הוכח מחקרית שהלייזר הקר מפחית דלקת, מעודד ריפוי תאים, מגביר ייצור הATP בתוך התא ומאריך את חיי התא.  וכל זה ללא תופעות לוואי. ככל שהלייזר בעל אורך גל ארוך יותר, החדירה שלו ויכולת ההשפעה שלו טובים יותר.

בקליניקה נעשה שימוש בלייזר הקר בשני אופנים: בגירוי נקודות דיקור באמצעות הקרנת אור אינפרא אדום באורך גם 810 NMH, או בהקרנה מקומית באמצעות מספר מכשירים ואורכי גל שונים בהתאם לסוג ומיקום המחלה. אני רואה יעילות גבוהה בשימוש בלייזר בקליניקה, וכרגע שליש מהטיפולים בקליניקה מתבצעים באמצעות דיקור לייזר או תוך שימוש במכשירי הלייזר השונים. הבאתי לקליניקה את המוצרים המובילים בתחום בהשקעה ניכרת, כדי לשפר את המענה למטופלים החרדים ממחטים, לילדים  ולכל מי שחפץ בכך.

     עט לייזר המשמש לדיקור, ניתן לכוון בו את עוצמת האור, ואת התדירות בה הוא פועם. עוצמה עד 500 MW, כל נקודת דיקור לוקחת בין 10-40 שניות אצל מבוגר (כמחצית מזה אצל ילד).

     CLUSTER– חמישה קרני לייזר באורך גל של 910 NMH לחדירה עמוקה יותר, כל אחד בעוצמה של 30 MW, סה"כ 150 MW. מתאים לטיפול בנזקי מפרקים פריצות דיסק ובעיות בעומק הגוף (בגלל יכולת החדירה הגבוהה).

PHOTONIC– מכשיר רב עוצמה, המשמש לטיפול באיזורי גוף נרחבים. משלב 500 MW של אור 810 NMH (אינפרא-אדום), יחד עם 150 MW של אור אדום 368 NMH. יעיל מאוד בטיפול בכאב מפושט, בעיות עור, איחוי פצעים או הקרנת הלייזר על שטחים נרחבים.

כל המכשור הוא של חברת RJ LASER הגרמנית, מובילה בתחום הלייזר הקר.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support